Locaties & Deelnemers NK 2024

Een overzicht van de locaties en de indeling van de voorrondes

DatumLocatieTijdSolo / DuoDeelnemer
donderdag 29 februariSauna & Bodycare Apeldoorn12:30soloCarmen Boonstra
Klik hier voor meer locatie info13:45soloPaul Fischer
15:00soloKatja van Reede
16:15soloAndré Nieth
17:30soloHenk van Keulen
18:45soloJim Cornelissen
zaterdag 2 maartBlue Wellness Helmond11:30soloMarcel Haast
Klik hier voor meer locatie info12:45soloRaymont Longayroux
14:00soloHubert Vandermeeren
15:15soloSuzan Lulika
16:30soloMarco Rammelaar
17:45soloDeborah Longayroux
donderdag 7 maartSpa One11:30soloStephan Tock
Klik hier voor meer locatie info12:45soloCarlo van den Broek
14:00soloHerman Carlebur
15:15soloNils Blom
16:30soloJohn Werk
17:45soloCatherine Verlaan
zaterdag 9 maartThermen Binnenmaas11:30soloPhilippe Pierrard
Klik hier voor meer locatie info12:45soloLeonie Oosterbosch
14:00soloJeroen ten Have
15:15soloRon Coule
16:30soloRemko Huijsing
17:45soloElvi Pompe
zaterdag 16 maartThermen Binnenmaas
Klik hier voor meer locatie info13:00duoRob Breeman & Anja Snijders
14:30duoFrank Peters & Suzan Lulika
16:00duoBianca Catoen & Marjon Brummel
17:30duoKatja van Reede & Amy Abelmann
donderdag 21 maartBlue Wellnessboot Mill11:30soloRob Bruekers
Klik hier voor meer locatie info12:45soloStéphanie Visch
14:00soloRob Bocxe
15:15soloMarjan Groot
16:30soloGeert Beyens
17:45soloRené Roosjen
zaterdag 23 maartSauna Drôme Putten
Klik hier voor meer locatie info13:00duoJohn Werk & André Nieth
14:30duoDeborah Longayroux & Raymont Longayroux
16:00duoCatherine Verlaan & Leonie Oosterbosch
17:30duoMarcel Haast & Paul Fischer
De overige data zijn:
zaterdag 13 aprilThermen Goirle1e halve finale solo6 deelnemers
Klik hier voor meer locatie info
zaterdag 20 aprilThermen Goirle2e halve finale solo6 deelnemers
Klik hier voor meer locatie info
zaterdag 11 meiThermen BinnenmaasFinale Solo5 deelnemers
Klik hier voor meer locatie info
zaterdag 25 meiSauna Drôme PuttenFinale Duo5 deelnemers
Klik hier voor meer locatie info